Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Naše modely od LPH

54 Príspevky
8 Užívatelia
0 Reactions
9,137 Zobrazenia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Áno pestrosť je krásna, aj keď niekedy odvážna. Dedo preto sa neboj byť pri zladení farieb DMFD kreatívny. Už sme sa o tom trochu bavili, tak len do toho a dúfam, že nám tento rok ešte stihneš predstaviť prvé HDV tejto spoločnosti.
Teším sa a verím, že nie len ja !!! TAK DO TOHO DEDO !!!

:ohmy: tento rok ? :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Áno pestrosť je krásna, aj keď niekedy odvážna. Dedo preto sa neboj byť pri zladení farieb DMFD kreatívny. Už sme sa o tom trochu bavili, tak len do toho a dúfam, že nám tento rok ešte stihneš predstaviť prvé HDV tejto spoločnosti.

Teším sa a verím, že nie len ja !!! TAK DO TOHO DEDO !!!

.... Dedo, je nás viacej, ktorých držíš v napätí..... ja som stále na služobných cestách, tak Ti posielam tých mojich traťovákov, ktorí aj tak bez mojej prítomnosti nič nespravia, len sa opierajú o lopaty,......nech Ti to odsýpa smerom ku krásnemu koľajisku.... 🙂 🙂 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
 

Áno pestrosť je krásna, aj keď niekedy odvážna. Dedo preto sa neboj byť pri zladení farieb DMFD kreatívny. Už sme sa o tom trochu bavili, tak len do toho a dúfam, že nám tento rok ešte stihneš predstaviť prvé HDV tejto spoločnosti.
Teším sa a verím, že nie len ja !!! TAK DO TOHO DEDO !!!

:ohmy: tento rok ? :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

No tak dobre, nebudem naliehať. Vydržím, aj keď ťažko. 🙁


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Áno pestrosť je krásna, aj keď niekedy odvážna. Dedo preto sa neboj byť pri zladení farieb DMFD kreatívny. Už sme sa o tom trochu bavili, tak len do toho a dúfam, že nám tento rok ešte stihneš predstaviť prvé HDV tejto spoločnosti.
Teším sa a verím, že nie len ja !!! TAK DO TOHO DEDO !!!

.... Dedo, je nás viacej, ktorých držíš v napätí..... ja som stále na služobných cestách, tak Ti posielam tých mojich traťovákov, ktorí aj tak bez mojej prítomnosti nič nespravia, len sa opierajú o lopaty,......nech Ti to odsýpa smerom ku krásnemu koľajisku.... 🙂 🙂 🙂

Ďakujem Ivor, ale aj som momentálne dosť mimo a totálne vyťažený v práci (dnes 14 hodín), takže u mňa by sa tvoji traťováci cítili ako na dovolenke... nemal by som teraz silu ich gezovať 🙂

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá