Upozornenia
Vyčistiť všetko

Novinky od výrobcov odliatkov  

Stránka 3 / 3

Marek
(@marek)
Člen Admin

Tak teraz mi padla sánka... :woohoo: ...určite jednu chcem, teda objednávam 🙂 Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 28. januára 2020 9:08
Samba
(@samba)
Slávny člen

Prvých 6ks stavebníc "sťahováku" Škoda 706 RTO, ktorí som pred časom avízoval už dorazilo do skladu e-shopu NF Modely. Cena je nezmenená, tak ako som uviedol v predchádzajúcom príspevku 12.50€. Teraz už viem ukázať aj fotky. Sú len z môjho pracovného stolu, pri nie veľmi dobrom osvetlení, za čo sa dopredu ospravedlňujem. Ale aspoň pre predstavu.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. februára 2020 19:55
Marek
(@marek)
Člen Admin

Vau, vyzerá super. Môžeš mi prosím poslať jeden na dobierku? Ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. februára 2020 8:26
Samba
(@samba)
Slávny člen

Pre H0-károv prinášam staronovú novinku. "Remaster" Praga V3S - dielňa. Trochu som spolu ešte s jedným modelárom u pána Číža orodoval, aby sa pustil do odlievanie týchto jeho niekdajších modelov, ktoré už v ponuke hodnú dobu nemá. Jedná sa odliatok kasničky a koliesok. Podvozkové časti, kde treba upevniť kolieska už zvládne každý trochu zručnejší modelár. Zaujímavá je cena (4.10€) za túto odliatkovú stavebnicu, ktorá sa hodí nie len na cesty koľajísk, ale aj ako náklad na vagóny ako technika ČSĽA. Už v tejto dobe je táto stavebnica dostupná v našom e-shope NF Modely. Prinášam aj obrázky, ale opäť len z môjho pracovného stola, len na predstavu ako to vyzerá.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. februára 2020 19:08
Marek
(@marek)
Člen Admin

Vyzerá parádne, už sa teším 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. februára 2020 19:18
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: po prázdninách ti to Lucka pošle. Verím, že ty si s tým poradíš parádne a pribudnú ti ďalšie dva kultové nákladné autá do zbierky.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. februára 2020 20:00
Marek
(@marek)
Člen Admin

Marek: po prázdninách ti to Lucka pošle. Verím, že ty si s tým poradíš parádne a pribudnú ti ďalšie dva kultové nákladné autá do zbierky.

Ďakujem Samba a Lucka, veľmi sa teším 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. februára 2020 20:23
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá