Novinky od výrobcov...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Novinky od výrobcov odliatkov

64 Príspevky
6 Užívatelia
16 Likes
8,578 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 

Nádherné modely... Ja som zatiaľ narazil iba na Jawa 250 "Perák" v mierke H0 pár rokov dozadu.... Videl som aj nové výtlačky, ale keď mám pravdu povedať, ceny sú väčšinou neskutočne vysoké aj napriek tomu, že sú veľmi pekné.

IMG 20211129 170921

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor and Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Neodolal som a svoj VELOREX som rozbalil a ešte nenafarbený (len tak ako vyšiel s tlače) som umiestnil do "Dedovej diorámy" a fotil. Tu sú zábery. NEUVERITEĽNÉ!!! VELOREX v TT-čku!!!

20211129 171723
20211129 171756
20211129 171839
20211129 171853

   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  
Publikoval: @marek

Nádherné modely... Ja som zatiaľ narazil iba na Jawa 250 "Perák" v mierke H0 pár rokov dozadu.... Videl som aj nové výtlačky, ale keď mám pravdu povedať, ceny sú väčšinou neskutočne vysoké aj napriek tomu, že sú veľmi pekné.

IMG 20211129 170921

Marek: ... ten "perák" som už u teba videl (možno len tu na fóre). Je to perfektne prevedený model, čo sa týka výrobcu, ale aj tvoje farbenie je bezvadné a motorka vyzerá parádne. PEKNÝ MODEL !


   
Ivor and Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 

@samba ďakujem. Farbenie nie je dokonalé, čo vidieť hlavne na fotke, ale v skutočnosti voľným okom to nie je tak vidieť. Je to fakt malinké 🙂 Ďakujem za pochvalu 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Prinášam ďalšiu horúcu novinku v modelovej veľkosti TT (1:120). Jedná sa ďalší "sťahovák" tentokrát z dielne pána Aleša Marboeho. Presnejšie ide o model sťahovacieho auta ŠKODA 706 RO. Takže pre milovníkov staršej epochy je to ideálnejšie ako "sťahovák" ŠKODA 706 RTO od pána Molatu. Ak by niekto potreboval presťahovať väčší byt, tak pán Marboe ešte ponúka k tomuto sťahováku aj príves. Cena stavebnice sťahováku je 16,50€ (hotový zostavený model 31€) a cena prívesu je 12,40€ (hotový zostavený  model 20,50€). Onedlho dostupný aj v našom e-shope.

skoda 706 ros 9396
skoda 706 ros 9618
skoda 706 ros 4463
skoda 706 ros 9383
skoda 706 ros 9945
skoda 706 ros 1336
skoda 706 ros 5280
skoda 706 ros 3611

   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 

Krásny model. Taký mám aj ja, veď vieš, ale príves nemám. Kiež by ho niekto robil aj v H0 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Marek: ... nevedel som, že máš sťahovák Škoda 706 RO, ja viem, že máš Škoda 706 RTO. Nevadí, asi si nepostrehol rozdiel, sú naozaj takmer rovnaké. Ja osobne nemám ani RTO, ani RO, ale je možné že raz sťahovák budem mať. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 
Publikoval: @samba

Marek: ... nevedel som, že máš sťahovák Škoda 706 RO, ja viem, že máš Škoda 706 RTO. Nevadí, asi si nepostrehol rozdiel, sú naozaj takmer rovnaké. Ja osobne nemám ani RTO, ani RO, ale je možné že raz sťahovák budem mať. 

Máš pravdu Samba, naozaj som si neuvedomil, že to je RO, ja mám RTO od Teba. Takže berem späť ten príves, aj keď možno nejaké existovali aj pre RTO verziu 🙂 Aj tak je to nádherný model 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Marek: ... už som myslel, že si niekde zohnal RO v H0, nevadí veď každý sa môže zmýliť a nepostrehnúť zmenu, hlavne keď sú si tak podobné. Priznám sa, že ja osobne som ani nevedel, že sťahovák vo verzii RO existoval. Myslím, že takýto príves by bolo možné pripojiť aj za RTO. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 
Publikoval: @samba

Myslím, že takýto príves by bolo možné pripojiť aj za RTO. 

To by sa mi páčilo, keby bol aj pre H0 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Marek: ... je to úplne možné, lebo pán Marboe má väčšinou stavebnice vo veľkosti TT a tie isté aj vo veľkosti H0. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 

@samba a vieš mi ho prosím zohnať? Bol by som Ti nesmierne vďačný 🙂 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
Topic starter  

Marek: ... ak ho bude mať pán Marboe v Prahe na burze v H0, tak ho určite doveziem (stavebnicu). 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
 

@samba ďakujem, to by bolo naozaj super

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá