Recenze výrobců hn....
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Recenze výrobců hn.vozidel velikosti N

7 Príspevky
3 Užívatelia
0 Reactions
1,780 Zobrazenia
Petr Duštíra
(@dustifira)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 99
Topic starter  

Kolegové modeláři.Pokusím se vytvořit malou recenzi na lokomotivy výrobců ve velikosti N.Nejsem velmi tvrdý kritik,ale nějaké detaily se dají najít.Přesto z pohledu eNkařů jsem všem výrobcům vděčen za jejich produkty.
Kato-japonci,není co dodat.Perfektní modely,perfektní jízdní vlastnosti.

Fleischmann-opět perfektní modely

Arnold-opět perfektně zpracované


Kühn-tady bych se pozastavil.Oba modely jsem musel hned zkraje opravit.Neseděli zběrací plíšky.Potom již v pohodě.Model detailně propracován,mohl být trochu lépe zpracovány sběrače...


Hobbytrain-první model jsem nechal přestříkat.Jízdní vlastnosti dobré.Opět si myslím že mohl být lépe opracován sběrač.Firma ale toto pochopila,a s přibývajícím časem zlepšila detaily.Viz druhý model.


MTH-již jsem se zmínil v sekci MTH.Model se dle mě velice povedl.


TH modely-malosériový výrobce,opět dík,že se eNkaři dostali k modelům které pojíždějí tratě ČR a SR.Na modelech je vidět malosériová produkce,chybějí detaily.U dvou modelů mám drobné problémy s motorem,přemýšlím nad jejich výměnou.Ale jinak díky bohu za ty modely.


Modely pana Heráčka-pro slovenské modeláře možná neznámé jméno.Je to Čech žijící ve Franci.Modely vyrábí defacto na zakázku.Modely jsou z leptu,jízdní vlastnosti dobré.Díky bohu za ně.


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
 

Parádička. Máš modely, o ktorých sa mi môže iba snívať. Ináč, skvelý nápad s recenziami, takto to bude vidieť každý člen a teda určite sa ľahšie rozhodne, či chce nejaký model kúpiť, alebo nie.
Mimochodom, ak by si chcel a mal čas (to platí aj pre ostatných), tak nie je problém napísať aj plnohodnotnú recenziu konkrétneho modelu a s fotkami poslať mne mailom. Následne to môžem pridať ako článok na web, nie je problém vytvoriť novú sekciu, napríklad Recenzie a autor získa automaticky VIP status na fóre. 🙂 Duštifíra, palec hore za skvelý nápad. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Petr Duštíra
(@dustifira)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 99
Topic starter  

Parádička. Máš modely, o ktorých sa mi môže iba snívať. Ináč, skvelý nápad s recenziami, takto to bude vidieť každý člen a teda určite sa ľahšie rozhodne, či chce nejaký model kúpiť, alebo nie.
Mimochodom, ak by si chcel a mal čas (to platí aj pre ostatných), tak nie je problém napísať aj plnohodnotnú recenziu konkrétneho modelu a s fotkami poslať mne mailom. Následne to môžem pridať ako článok na web, nie je problém vytvoriť novú sekciu, napríklad Recenzie a autor získa automaticky VIP status na fóre. 🙂 Duštifíra, palec hore za skvelý nápad. 🙂

Uf Marku.Mohl bych se tohoto zhostit.Ale času je málo.Snad někdy za dlouhých zimních večerů.Jsem se zpracováním všech mých modelů spokojen,občas nějaká chybyčka,ale spokojenost.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
 

Uf Marku.Mohl bych se tohoto zhostit.Ale času je málo.Snad někdy za dlouhých zimních večerů.Jsem se zpracováním všech mých modelů spokojen,občas nějaká chybyčka,ale spokojenost.

Jasné, v pohode. To je len nápad. Možno by som niečo také skúsil aj ja, ale neviem, či som na to správna osoba 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Petr Duštíra
(@dustifira)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 99
Topic starter  

Pokračování recenzí.
Brawa-zpravidla to jsou modely limitované edice.Jako např. tento špičkový model německého U-Boot..


PIKO-i tento pro nás známý výrobce vyrábí modely v eNku.Modely celkem slušně do detailu zpracované,jízdní vlastnosti dobré.


Trix(Minitrix)-myslím že modely celkem slušně zpracované.Jízdní vlastnosti dobré.Možná by mohl zapracovat na detailech.Vzpomeň mě si třeba na absenci pluhu u modelu Sergeje...


Soukromé-přikládám foto jednoho pěkně udělaného modelu.(Koupil jsem od kolegy).Pojezd ROCO,karoserii z leptu.Pěkně udělané detaily


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
 

Peto,chem sa opytat na Nohabku,v akej cenovej relacii sa pohybuje,a kde by sa dala zohnat.Bola to moja prva masinka v TT,ktoru som si kupil,a proste som sa do nej zamiloval 😛 a chcel by som ju mat i v N-ku 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Petr Duštíra
(@dustifira)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 99
Topic starter  

Peto,chem sa opytat na Nohabku,v akej cenovej relacii sa pohybuje,a kde by sa dala zohnat.Bola to moja prva masinka v TT,ktoru som si kupil,a proste som sa do nej zamiloval 😛 a chcel by som ju mat i v N-ku 🙂

Aleši nemám tušení kde ji sehnat.Mám obavu že už ji KATO nevyrábí.Muselo by se zkusit optat u Noch(myslím že je to jejich distributor pro Evropu).Já ji sehnal náhodou od jednoho modeláře který eNko rozprodal a přešel na větší měřítko.Byla to fakt náhoda.Cena 100 E.
Myslím že stejný problém je i s Vindobonou....
Jedině zkusit na www.dm-toys.de tam zpravidla seženu cokoliv na eNko.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá