Stavby "vlastných" ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Stavby "vlastných" modelov vagónov

33 Príspevky
2 Užívatelia
28 Likes
2,187 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba tak ten je úplne super. Nemá chybu, ako aj tie cisterničky a vlastne všetky Tvoje "paškvili". Ale samozrejme, že ten paškvil nie je myslený v zlom, je to úplne super, napísal som to tak len preto, lebo si to tak Ty nazval. Každým modelom nám dokazuješ, že to vieš. Parádička. Mimochodom, je to veľmi dobrá inšpirácia na stavbu vlastného modelu. Skvelé. 

Aj ja mám dobrú správu, ako sme sa bavili telefonicky o tých vozňoch Talbot, tak som si to dnes lepšie popozeral a myslím, že som prišiel na to, ako to urobím v oboch mierkach. Nebudem ale predbiehať, najskôr si to dobre premyslím a otestujem, takže nič nesľubujem dopredu, lebo výsledkom som si nie istý. 

Ešte raz ďakujem za obohacovanie tohto malého fóra Tvojimi modelmi 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: ... tie Talbot-y by som bral. Ešte nemám ani jeden a originálne modely od výrobcou sú pre mňa tak trochu nedostupné, trochu drahé. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba veď práve, aj pre mňa. Nečakal by som, že plastikový výlisok na inom dvoj-osom plastikovom výlisku bude tak drahý. Chápem, že výrobcovia majú náklady na to a to nie malé, ale tie ceny sú aj tak podľa mňa prehnané. 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Dnes som našiel na stránke klubu Shoeburyness Model Railway Club zaujímavú fotku. Nie som si istý, či je to nejaký photoshop alebo to bolo reálne funkčné, ale je to celkom zaujímavé. Ale ako píšem, je možné, že to je fotomontáž, naozaj som si nie istý... Nie je to vo veľmi dobrej kvalite

279912264 5636182729729347 2860767756813771191 n

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: ... podľa mňa je to reálne železničné vozidlo. Vyzerá zaujímavo. Tieto kultové VW už boli všelijako "tuningované", tak prečo nie aj takto.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Konečne dokončený model, stavba takmer od nuly, mal som nejaké diely od Sambu, rám podvozku ako aj hornú časť som robil z nuly. Dnes dostal náklad a nejakú tú patinu

IMG 20220509 105203
IMG 20220509 105209
IMG 20220509 105217

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: ... viem aké diely som to poskytol a toto je naozaj perfektne urobený vagón rady Falls z takmer ničoho. Hrdza super a aj vyblednutie laku, len trošku škoda, že tam nie sú popisy. Ale aj takto vyzará dobre a v súprave bude mať svoje miesto.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba Ďakujem za pochvalu. Mal by som mať diely na ešte jeden, teda tie, čo som mal aj tu, takže teoreticky by som mohol postaviť ešte jeden. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá