Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Vůz Wa/Fall

5 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
1,689 Zobrazenia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 575
Topic starter  

Jelikož nejen toto fórum je plné "hladů" po ČSD záležitostech, oprášil jsem jeden starší projekt. Chápu že to není jako od Elkomu, ale třeba pár lidem radost udělám. Na začátek tedy foto důvodu, proč jsem se k projektu vrátil....

 

 

 

Aktuálně jsem ve stadiu stavby prvních pokusných "modelů", nelze to ještě ani nazvat prototypy...

 

 

 

 

 

Z*


   
Citácia
Značky témy
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Paráda. Viac farebných variant a železničných dráh a môžeš aj predávať 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 575
Topic starter  

Takže po včerejší "noční" mám tento výsledek. Další část dílů, bude z podstatně tenšího materiálu, takže ladění zase něco zabere, ale jakýsi základ by již byl....

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Parádička. Urobiť to vo forme stavebnice a kúpim aj viac kusov :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Zaza: poznám ťa a neprekvapujem na kvalita tvojich modelov. Bude to veľká paráda. Niečo takéto by určite privítalo viac modelárov. Skús aj trochu menšie TT-čko a ja tiež viem niečo odkúpiť pre vlastnú potrebu.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá