Stavebnice vozňov B...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Stavebnice vozňov Bramos H0

8 Príspevky
3 Užívatelia
8 Likes
571 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Dnes mi prišiel trošku predčasný narodeninový darček, stavebnica Uacs (Raj) od firmy Bramos. Popisy síce nie sú ČSD, sú Cementáreň Ladce, novšia epocha, ale to mi vôbec neprekáža. Rajky sa mi totiž páčia a aj vozňom novšej epochy nepohrdnem. Nakoľko som už dlhšie nič nemodeloval, celkom sa teším.

IMG 20210607 111953

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: konečne si poriadne zamodeluješ. Teším sa s tebou a vôbec nevadia Sk - popisy: Veď sa jedná o cementárne na Slovensku a to je super. Prajem ti nech si stavbu poriadne užiješ a všetko najlepšie k tvojim blížiacim sa narodeninám. Raj-ky sú perfektné vagóniky, ale ako ja viem nie je tvoj prvý cementák v zbierke. Ale takýchto cementákov sa do súpravy za zamračenú sprace neúrekom. Tak len nech ti ich pribúda aj naďalej. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ďakujem za gratuláciu, bude to aktuálne až 16.6. 🙂

Raj vozne sa mi vždy páčili, z detstva si pamätám iba niekoľko druhov vozňov, keď som bol dieťa, jazdil som vlakom so starkou. Pamätám si hlavne vozne Hadgs (Len pre obilniny a potraviny) a na výhybni na Voznici sme sa v nedeľu o štvrtej zvykli míňať s nákladným vlakom s vozňami Raj. Tie boli najčastejšie hnedé so žltými cibuľami, ale aj iné farby. Rozhodne mám rád zaujímavé vozne a súpravy, Raj k nim určite patria...

uacs (8)

Máš pravdu, nie je to môj prvý cemenťák, už jeden vagón Raj mám (od Teba), ako aj dvojosí a dvojcibuľový - Stalinovy závody. Ten ak si pamätáš som tiež získal vďaka Tebe rekonštrukciou a prestavbou vraku.

Stavba týchto Bramov vagónov ide skvele, tento vozeň nie je výnimkou... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Pokračujem popismi 🙂

uacs (17)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor and Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: vidím, že vagónik máš už hotový. Tieto stavby od Bramos-u sú perfektné. Stavba jednoduchá a všetko do seba parádne pasuje. Farebne si ho tiež zvládol parádne a popisy mu pristanú. Ani si sa pri stavbe nezapotil. Verím, že to išlo ako po masle. V súprave to bude parádny kúsok. Teším sa s tebou, lebo viem ako si si rád zamodeloval po dlhšej dobe. 


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  
Publikoval: @samba

Marek: vidím, že vagónik máš už hotový. Tieto stavby od Bramos-u sú perfektné. Stavba jednoduchá a všetko do seba parádne pasuje. Farebne si ho tiež zvládol parádne a popisy mu pristanú. Ani si sa pri stavbe nezapotil. Verím, že to išlo ako po masle. V súprave to bude parádny kúsok. Teším sa s tebou, lebo viem ako si si rád zamodeloval po dlhšej dobe. 

Ďakujem Samba. Ak chceš, tak tu si prečítaš (aj ostatní samozrejme) viac. https://marek-vlaky.eu/vozen-uacs-raj-v-mierke-h0-zo-stavebnice-bramos/

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Skvele Marek, RAJ-ek nie je nikdy dosť.....

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  
Publikoval: @ivor

Skvele Marek, RAJ-ek nie je nikdy dosť.....

Ďakujem Ivor, máš pravdu, ešte by som nejaké bral 🙂

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá