E479 z odliatku, mi...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

E479 z odliatku, mierka H0

32 Príspevky
3 Užívatelia
31 Likes
869 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba to ma mrzí.. Hádam sa to rozbehne. Ja som chcel podporiť hlavne Teba - Ty (Lucka) si z toho musíte platiť odvody a tak, takže kľudne počkám. Ale ak nie, tak potom oslovím Martina alebo niekoho. Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ronoath
(@ronoath)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 3 roky
Príspevky: 14
 

Inspirativní práce. Vypadá to velmi dobře. Vozy v soupravě jsou Kleinbahn?


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@ronoath Ďakujem za pochvalu. Áno, sú to vozy Kleinbahn a celkom sa mi páčia, aj keď sú jednoduchšie. Nepotrebujem totiž vozne s dokonalým interiérom za 80€ a viac, takže tieto sú pre mňa dokonalé 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: ... ľaľa, aha, na čo som narazil, keď som si triedil svoje obtisky. Ver mi, že som mal tušenie, že obtisk na tvoju E479 som už mal kúpený, ale nevedel som kde som ho dal. Samozrejme sa našiel a je ti plne k dispozícii a tento obtisk patrí k stavebnici čo som ti predal, takže ak vydržíš do stretnutia, tak ti ho tam doveziem, alebo možno aj skôr sa k tebe nejakou cestou dostane. Obtisk je od Parostroja, ktorý už svoju výrobu obtiskov ukončil. Tu je náhľad, aj keď ma mrzí, že to nie je práve to číslo, čo si si prial. Ale model budeš môcť konečne dokončiť.

20220414 194415
20220414 194536

   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba jééj, super, tak to si ma potešil. Skvelé, ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

... to som rád a chcel by som sa ti ospravedlniť, za tú reakciu aby si oslovil Martina. Niekedy som trochu v nevhodnej nálade reagujem trochu ostrejšie. Snažím sa s tým bojovať, ale niekedy mi tie reakcie ujdú. Obtisk je na svete a považuj za vybavené. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba nemáš sa prečo ospravedlňovať, veď ja viem, ako to všetko je... Vôbec nie je potrebné ospravedlnenie, veď sme kamaráti už takmer desaťročie a kvôli popisom sa určite, ale určite nepohádame. 🙂 Telefonicky som Ti vravel, čo a ako, to isté mávam aj ja v mojej profesii, takže Ťa plne chápem. Zavoláme si pomedzi sviatky a pokeciame, nech to tu nespamujeme 🙂 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá