Podvozky a stavebni...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Podvozky a stavebnice Bramos

55 Príspevky
6 Užívatelia
0 Reactions
7,919 Zobrazenia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Marek: nie je za čo ďakovať, veď si si za tie všetky modely zaplatil. Naopak ja ďakujem tebe, že nakupuješ v mojom e-shope a že si spokojný. No o tej spoľahlivosť veľmi nepreháňaj, lebo samozrejme ako je u mňa zvykom, zase som na niečo zabudol (uhlie) a trochu som bol nedôsledný v správe a označení vagónika na ktorý si tak dlho čakal. Takže si sypem popol na hlavu a ospravedlňujem sa za nedorozumenie, Ale dúfam, že si bol celkovo spokojný.

bistu to je paráda a ide mi to do epochy... akoto že ich v šopiku nevidím samba, ha??? ved aj ja som kamarát, ha???

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Ale Samba, to je v pohode, nemusíš si nič sypať na hlavu... To je tak malý detail... Celková spokojnosť, ako vždy, ver mi, keby nie, tak by som u Teba pravidelne nenakupoval. V tomto som veľmi zasadový, dôvera sa totiž ľahko stráca, ale ťažké je ju získať späť. A v Tvojom eshope som nikdy nebol nespokojný

Dedo, má ich tam medzi odliatkami H0, s malou aj veľkou vežou 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Zatiaľ iba v základnej farbe, ale pre predstavu...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Zatiaľ iba v základnej farbe, ale pre predstavu...

Som zvedavý ako sa s tým popasujes...

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Predbežný stav... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Na fotke s hotovým modelom Pao s tankami už aj druhý, nedokončený, s nákladmi tankov T34 s malou vežou z odliatku, zatiaľ iba položené. A s ďalším vozňom Pa a tiež s vojenským nákladom bude celkom zaujímavá súprava. V budúcnosti ešte niečo k tomu určite pribudne, ale viacej ako tieto tri zatiaľ neprezradím 😛

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Skoro som zabudol, Samba, ďakujem za balík, zase si raz naplnil objednávku k úplnej spokojnosti. Tvoj eshop je bezpochyby naj. A to nepíšem len tak, ale ako spokojný dlhodobý zákazník 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2858
 

Skoro som zabudol, Samba, ďakujem za balík, zase si raz naplnil objednávku k úplnej spokojnosti. Tvoj eshop je bezpochyby naj. A to nepíšem len tak, ale ako spokojný dlhodobý zákazník 🙂

Ďakujem marek za pochvalu, ale viem, že to tentoraz bolo bez šrotíkov, za čo sa znovu ospravedlňujem, ale čas mi nedovolí urobiť všetko čo by som chcel. Určite opäť niekedy na budúce.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Aby ste si nemysleli, že nič nerobím... 😉 ...tak už mám dva... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

noo vyzerá to super,ešte by to chcelo nejaké autá typu v3s alebo tatra a vojenský konvoj ako lusk.. tie tanky vpravo majú hrdzavé alebo hnedé tie kolesá?

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

noo vyzerá to super,ešte by to chcelo nejaké autá typu v3s alebo tatra a vojenský konvoj ako lusk.. tie tanky vpravo majú hrdzavé alebo hnedé tie kolesá?

Ďakujem. Tie vpravo sú tiež zelené, ale je tam aj hrdza aj špina. Fotka skresľuje, nevidieť tam tú zelenú dobre, foťák mi nejako blbne a toto bolo fotené mobilom... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2858
 

Marek? ako som písal v inej téme. Kompletný vojenský transport.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Marek? ako som písal v inej téme. Kompletný vojenský transport.

V budúcnosti budem ešte chcieť zopár vozňov Pao alebo Pa a nejaké armádne veci... 🙂 Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2858
 

Marek? ako som písal v inej téme. Kompletný vojenský transport.

V budúcnosti budem ešte chcieť zopár vozňov Pao alebo Pa a nejaké armádne veci... 🙂 Ďakujem

To myslím nie je žiadny problém. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Podvozky Bramos sú skvelé aj na odliatky... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 590
Topic starter  

Nové projekty ve stadiu přípravy. Vnitropodnikové vozy MUS na přepravu podvozků a dvojkolí.

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 590
Topic starter  

Marku co je to za vůz? Přijde mi to jako nějaký vnitropodnikový vůz v ocelárnách na přepravu polotovarů mezi halami. Pěkný kousek. Co naložíš? 🙂

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Marku co je to za vůz? Přijde mi to jako nějaký vnitropodnikový vůz v ocelárnách na přepravu polotovarů mezi halami. Pěkný kousek. Co naložíš? 🙂

Ďakujem zaza.office. Ide o voz Pa, niečo podobné, ako máš Ty v príprave, ale trochu starší typ. A čo naložím? Tak tu nájdeš odpoveď: https://marek-vlaky.eu/index.php/modelovanie-a-modelarske-postupy?option=com_content&view=article&id=80:vozen-pa-v-mierke-h0-z-odliatku

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 590
Topic starter  

No jasný, vojenský transport 🙂 Kolik jich ještě bude?

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

No jasný, vojenský transport 🙂 Kolik jich ještě bude?

Neviem presne, budú postupne pribúdať. Zatiaľ sú tri... Ešte by som chcel aj nejaké V3S a podobne... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 590
Topic starter  

Tři jsou málo kolego, to chce tak osm a nějakou Baiku k tomu 🙂

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Tři jsou málo kolego, to chce tak osm a nějakou Baiku k tomu 🙂

To mi je jasné, aj som napísal, že zatiaľ... Chcem súpravu dokopy max. 195cm, aby sa mi zmestila do vitríny, teda bude ich tak do 10 kusov... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2858
 

Podvozky Bramos sú skvelé aj na odliatky... B)

Tak to som rád, že sa ti podaril tento vagónik. To je dôkaz tvojej šikovnosti a umenie poradiť si aj s tým, že tam nie je vyriešené uchytenie podvozkov a nie sú vyriešené ani spriahadielka. Ale ty si to zvládol. Je to zaujímavý vagón.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Ďakujem Samba 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Je to skvelé Marečku, len tak ďalej ... a keby si chcel niekedy rozpojovať, rád ti pomôžem... som totiž odborník na slovo vzatý 😆 😆 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá