Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

T 478,1 v N

3 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
5,523 Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Davam do pozornosti par foto zo ZOS Lopej,od ,,KANIBALA,,-nazval ma tak kamarat.Jedna sa o zastavbu povodnej BR 215,teda pouzitie ramu do Zamracenej.Je potreba par uprav,tak som sa do toho pustil,postup prac je na foto.Vsetko je uz zlozene,odskusane,len este musim urobit rozborku ozubeni,poriadne to vycistit znova poskladat a malo by to byt OK.Viem ze nesedi hlavne razvor naprav,ale mne to nevadi,za prevadzky sa to strati.....

 

 

 

 


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5039
 

Krásny model. Ja mám presne s týmto pojazdom iba zlé skúsenosti, po komplet rozobratí, prečistení, proste takmer generálka, jeden deň lokomotíva išla pekne, na druhý deň už nie. Takto sa to opakovalo niekoľko dní, aj motor som vymenil, aj niektoré diely pojazdu a vždy na druhý-tretí deň lokomotíva nešla alebo skákala ako divá. Nakoniec boj vyhrala..... 😀 Dúfam, že Ty nebudeš mať takéto problémy, tak nech to fičí... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

modeln: ... ani mne nevadí, že nesedí rázvor náprav. Budeš mať pekný model z našich tratí.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá