Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

740.888 z odlitku

28 Príspevky
3 Užívatelia
3 Likes
4,452 Zobrazenia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

@marek Předloha půjde do GO a vrátí se v nátěru, který se mi nelíbí. Proto bylo nutné s tím pohnout. Model má vady kvůli nutnosti rychlého dokončení, nicméně dostal jsem jej do stavu, aby byl vyfotitelný s předlohou. Ta byla dnes na dílně na preventivní prohlídce, což byla poslední možnost nafocení. Pak bych musel dojednávat vstup na jinou lokalitu, nejistota zda tam mašina bude, nejistota kde bude stát, jak dlouho tam bude stát a v provozu jezdí otočená tímto zajímavějším čelem k soupravě....

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Lukáš: ... krásne prevedená modelárska práca. Ako originál. Nevidím rozdiel, iba vo veľkosti. Na poslednej fotke si si aj ty trochu zapózoval ak sa nemýlim. Tvoje modely sú veľmi autentické a jedinečné. Je vidieť tvoje zameranie banské (dúlní) lokomotívy, vagóny a špeciálne stroje a zariadenia. Pred tvojim modelárskym umením dávam klobúk dole a hlboko sa ukláňam (napriek miernej bolesti v chrbte). Už aby som sa znovu nejako dostal do Mostu a videl tvoje nové modely naživo. Ale sám neviem kedy to bude možné. 


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

@samba Díky ti, snažím se. Snímek, na kterém jsem já, fotil parťák, mnoho lidí samozřejmě přišlo kouknout, co jsem zase přinesl za model, protože mě viděli ležet v této poloze z foťákem / telefonem 😀

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá