Stavebnice od pána ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Stavebnice od pána ing. Štěpničku

145 Príspevky
8 Užívatelia
1 Reactions
22.8 K Zobrazenia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Pán Štepnička je proste profík.. Autíčka z jeho produkcie by som chcel mať všetky doma,lebo všetky sú naše kultové automobily ..Len pri takom počte modelov aj cena závratne stúpa,ale chápem to,že za kvalitu sa proste platí

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Nádhera, škoda, že nerobí aj v H0... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Páni Štěpničkovci opäť pripravili novinku pre modelárov v zlatej strednej modelovej veľkosti TT (1:120). Jedná o polievacie auto ŠKODA 706 RT AKV. Stavebnice sú možné dostať s detailnou kabínou, alebo s čírou kabínou, ako je už u nich zvykom. Cena stavebnice je okolo 14-15€. Dokonca je už k dispozícii aj článoček od môjho kamaráta modelára Jirku z Čiech. Kto by mal záujem tak si článoček môže prečítať tu: http://dcclight.mzf.cz/s-706-rt-akv/

Ale určite napovedia aj fotky:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

No aby toho nebolo málo, tak ešte jedna novinka z dielne pánov Štěpničkových. ŠKODA 706 RT valník bez plachty v modelovej veľkosti TT (1:120). Opäť výber z dvoch možných kabín a cena okolo 14-15€.

Fotky:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Prinášam ďalšiu horúcu novinku od pánov Štěpničkových. Ako zvyčajne znovu v modelovej veľkosti TT (1:120). Jedná sa o model LIAZ 110.031 valník s hydraulickou rukou HR 3001. Stavebnica je kombináciou odliatkov a leptov. Cena stavebnice je cca 13,50€. Ak ste zvedaví ako si s touto stavebnicou geniálne poradil môj kamarát Jirko z Čiech, tak sa tu môžete na to pozrieť : http://dcclight.mzf.cz/liaz-110-valnik-s-hydraulickou-rukou-hara-3001-s-nakladem-kontejneru/

Marek, nejde mi pridať obrázky !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Marek, nejde mi pridať obrázky !!!

Otestované, mne to funguje. Aj Ti to niečo píše? Nejakú chybu?
Ináč, krásne :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

políčko príloha nefunguje, nech klikám ako klikám.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

políčko príloha nefunguje, nech klikám ako klikám.

Skús si vymazať cache pamäť prehliadača (uložené položky, vyrovnávacia pamäť) cez menu prehliadača. Prípadne iný prehliadač. U mňa sa chyba neprejavila, neviem Ti inak pomôcť.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Nefunguje Ti to tlacitko, čo je oznacene šípkou?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Marek: teraz už funguje. Dnes ráno ešte nefungovalo. Ale aby som to upresnil, nefungovalo políčko príloha, čiže k políčku "prijať súbory" som sa ani nedostal. Zatiaľ som na mobile, takže to vyskúšam keď budem na počítači. Zatiaľ ďakujem.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

... takže po dlhom, predlhom trápení sa s nastavením pridania obrázkov na naše malé fórum, som sa s tým konečne vysporiadal.
Preto môžem konečne poskytnúť aj obrázky modelu LIAZ 110.031 valník s hydraulickou rukou HR 3001 v modelovej veľkosti TT (1:120). Tak isto by som rád upozornil aj na zmenu ceny, nakoľko som to pred tým zle vypočítal, za čo sa veľmi ospravedlňujem. Takže cena je stanovená na 12€ a prikladám konečne aj obrázky 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Krásne modely. Škoda, že sa v H0 také nerobia... Máme v H0 síce dosť veľký výber napríklad od SDV model, ale tie sú omnoho pracnejšie. To by až tak nevadilo, veď sme modelári a vieme si pomôcť rôzne, ale takéto Liaz-ky by som prijal 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

No a aby toho nebolo málo tak páni Štěpničkovci pre nás TT pozitívnych pripravili aj ďalšie novinky. Ďalšou je ŠKODA 706 RTV/RTC - valník s vysokými bočnicami štvorsvetlová maska. Stavebnica s detailnou kabínou, alebo s čírou kabínou. Cena stavebnice je 15,75€.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

No a do tretice všetko dobré, tak je tu aj tretia novinka z ich dielne a jedná sa o stavebincu ŠKODA 706 RTV s hydraulickou rukou HR3001. Podobne ak u predchádzajúcich modeloch je možné zakúpiť stavebnicu s čírou kabínou, alebo s detailnou kabínou. Cena stavenbice je stanovená na 15,75€

ĎAKUJEME PÁNI ŠTĚPNIČKOVCI !!!!

Ešte obrázky....


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Znie to neuveriteľne, ale je tu opäť horúca novinka od pánov Štěpničkových. Ich činnosť je obdivuhodná. Jedná sa znovu o stavebnicu v modelovej veľkosti TT (1:120). Je tu nový trojnápravový valníkový náves s plachtou typového označenia BSS NV 34.27.24. Vhodné do TIR súpravy z LIAZ 100/110 ťahač návesov. Cena stavebnica v mojom e-shope bude 11,70€. Obrázky napovedia viac:
Stavebnica obsahuje aršík leptaných dielov a odliatky

Obrázky hotového návesu v súprave z LIAZ 110

Obrázky s popismi ČSAD

ĎAKUJEME páni ŠTĚPNIČKOVCI !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5044
 

Krásny model, aj ja chcem v H0 🙂 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Krásny model, aj ja chcem v H0 🙂 😉

... ja viem Marek ... 🙁


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

SAMBA:
Jedným slovom Nádhera ! 🙂
Marek:
...musíš prejsť na zlatú mierku ... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Páni Štěpničkovci sú neuveriteľný. Chrlia novinku za novinkou. Tentokrát je tu znovu model auta na prepravu dreva v modelovej veľkosti TT (1:120). Jedná sa o model nákladného automobilu ŠKODA 706 RTP - prepravník dreva (krátke drevo) s hydraulickou rukou HARA 60. Stavebnice sú s čírou kabínou a aj s detailnou kabínou. Cena stavebnice v mojom e-shope 15,75€ a bude dostupná už tento mesiac. Samozrejme pripájam aj obrázky.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Ďalšou novinkou z ich dielne ja model hasičského vozidla ŠKODA 706 RTHP CAS25 s krátkou kabínou. Stavebnice opäť v prevedené s čírou kabínou a aj s detailnou kabínou. Cena v mojom e-shope 15,75€ a k dostaniu už tento mesiac. Obrázky sú samozrejmosťou.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

No a do tretice všetko dobré, tak aj od pánov Štěpničkových máme niečo do tretice. Jedná sa o model nákladného auta, ktoré nám vybudovalo komunizmus. Opäť modelová veľkosť TT (1:120) a je to model TATRA 138 S1 DUMPER a TARTA 148 S1 DUMPER. Cena v mojom e-shope bude 9.50€, ale naskladnenie je možné až po 43. týždni tohto roku, takže až pozdejšie ako tento mesiac.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

SAMBA:
Krásne modely v modelovej mierke mojej krvnej skupiny....
Ďakujem za info a s tou LIAZ-kou môžeš pre mňa určite počítať....
Ďakujem.

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

Páni moji !!! Tí Štěpničkovci sú naozaj neskutočný. Pripravili pre nás TT-čkárov ďalšie kultové autíčka z doby ČSSR. Tentokrát sú to právesy do vnútroštátnej prepravy ČSAD, ale aj medzinárodnej prepravy TIR. Jedná sa o prívesy BSS A10V s plachtou ČSAD (8,50€) a BSS A10V s plachtou TIR - Hungarocamion (9,00€)


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

... no ale to nie je všetko, niečo tie prívesy aj musí aj ťahať. Tak pokračujem ďalej v predstavované noviniek. Je ňou ŠKODA 706 RTC valník s plachtou vo vnútroštátnej preprave ČSAD. Možnosť výberu stavebnice s čírou, alebo detailnou kabínou. Cena ja u obidvoch stavebniciach rovnaká 15,75€. A to isté ale v medzinárodnej preprave TIR - Hungarocamion, tak isto možnosť výberu s detailnou, alebo čírou kabínou. Cena je 16,20€.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2859
Topic starter  

... no a len tak pre predstavu po spojení obidvoch modelov vzniknú takéto pekné prívesové sové súpravy ČSAD a TIR. ĎAKUJEME páni Štěpničkovci.


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 5 / 6

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá